Survival (oba) Na serveru Survival (oba) jsme provedli několik úprav. Přidali jsme speciální Halloween spawnovací místa, která vytvoří tu správnou atmosféru pro tuto oblíbenou sezónu.

Kromě toho jsme pro vás připravili speciální Halloween soutěž, kterou si nemůžete nechat ujít! Po celém serveru můžete narazit na speciální zombíky, skeletony a pavouky, které poznáte podle jejich speciálního jména. Soutěžit budete o to, kdo dokáže do konce Halloween sezóny zlikvidovat nejvíce těchto monster. Samozřejmě, černá vdova nebude počítána do této soutěže. Výhry budou rozděleny mezi Survival (verze 1.19) a Survival (verze 1.17) a budou následující:

První místo: Památeční item a 500 000$ Druhé místo: 300 000$ Třetí místo: 100 000$ Survival 1.17 Na Survival 1.17 jsme také připravili speciální Halloween event, který najdete pouze na tomto serveru. Přidali jsme zvláštní předměty, které lze získat různými způsoby a použít k vytvoření speciálních lektvarů, konkrétně lektvaru Sentinel a Ragnarök. Recepty na tyto lektvary a postavičky, které vám mohou pomoci získat speciální itemy, naleznete na spawnu.

Tyto speciální itemy na lektvary lze získat následujícími způsoby:

Splnění questů - Kouzelná fazole, Králičí hnáta, Vejce Jörmungandra Těžbou bloků - Tuřín Roleplay akce - Prohnilá dýně Reakce - Zařivé bobule Účastí v eventech - Kořen mandragory Hledáním na spawnu - Vrčí jazyk Zabitím speciálních monster - Netopýří křídlo Ničením trávy nůžkami - Kopřiva Nákupem od Nemrtvého alchymisty - Alchymistova láhev Chycením monster do vajíčka (Nemrtvý alchymista, Netopýr, Vrk, Černá vdova, Krysa - momentálně nefunkční) Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto eventu, neváhejte se obrátit na uživatele @hanysstepan.

OneBlock Na serveru OneBlock jsme také přidali speciální Halloween spawnovací místa, abychom zvýšili vaši zábavu během této sezóny.

Minihry Na serveru Minihry jsme zavedli novou Halloween minihru s názvem "Vampires". Vaším úkolem v této minihře je buď zabít všechny hráče, nebo se stát všemocnými upíry, v závislosti na vaší zvolené roli.

Nyní máte na serveru nové možnosti a zábavné výzvy pro Halloween sezónu, takže neváhejte a přijďte se připojit!