Ahoj všichni!

Dnes je to přesně 4 roky od založení serveru MineHub.cz. Za tento rok se toho opět událo velké množství věcí. A aby v tom nebyl zmatek, pojďme si projet ty největší změny od 4. 3. 2023:

  1. 3 -> Přidání VoteShopu.
  2. 5 -> Přidán systém zakázek.
  3. 6 -> Marry systém napříč servery.
  4. 6 -> Přidáno více Lobby serverů (Matesoviny, ..).
  5. 6 -> Rework EventServeru.
  6. 8 -> Předělaní minihry SantaInvasion.
  7. 8 -> Přidání minihry GetDown.
  8. 11 -> Update OneBlocku na verzi 1.19.2.
  9. 12 -> Uvěřejněny ponožky.
  10. 2 -> Přidána umělá inteligence AIDA.

A to by byl jen malý výčet všech možných novinek, které jste u nás za tento rok mohli nalézt, celý seznam naleznete v ⁠📰︱changelog.

Rád bych zde také zmínil Youtube kanál Minehubu, kde se blížíme pomalu ale jistě k epické hranici 100 000 odběratelů! Největší díky patří jistě @quijibo11CZE, že se o něj celou dobu stará a točí na něj tolik oblíbená videa. Bez něj bychom tu totiž v aktuální chvíli ani nemuseli být.

Můžeme se tady pobavit i o různých statistikách. Od spuštění serveru se zaregistrovalo přes 78 000 hráčů - to už je velké město - kteří dohromady nahráli 64 let a 10 měsíců. Napříč servery aktuálně používají celkem 8 377 warpů a 24 562 domovů. Naši vývojáři napsali celkem přes 307 tisíc řádků kódů.

Chtěl bych Vám všem poděkovat, že jste součástí této velké komunity, která se stále raketově rozrůstá - bez Vás by to totiž ani nešlo. Tento rok hodnotím jako zatím nejlepší ze všech 4 let. Prožili jsme mnoho velkých eventů. V AdminTeamu nás také hodně přibylo, nejvíce se točily pozice Helper a Eventer. Osobně si myslím, že jsme tento rok také získali mnoho zkušeností.

Rád bych poděkoval celému EventerTeamu a AdminTeamu za práci, kterou pro server dělají - jste velmi důležitou součástí serveru. Díky!

Na závěr bych Vás rád pozval na dnešní narozeninový stream, který se bude konat na Twitch kanále https://twitch.tv/charvyczsk. Sejdeme se v 15:45, tedy 15 minut před tím, než MineHub skutečně oslaví ty 4 roky.

DÍKY MOC VŠEM - VIDÍME SE ZASE ROK!