O co jde

Santa poztrácel materiály na balení dárků! Jsi-li dobrý Santův pomocník, či jen chceš získávat pochvaly od něj, musíš mu jít pomoct!


Jak mu pomoct?

  • Následující činnosti jsou možny splnit pouze po přihlášení.

Hledej na téměř jakékoli části webu krabice obsahující stužky a balící papíry na dárky. Vypadají takto:

Krabice

Když na takovou krabici klikneš, dostaneš jednu stužku či balící papír na výrobu dárků. Můžeš se kouknout, kolik čeho máš na stránce Výroba dárků. Pokaždé, když na krabici klikneš, sníží se ti šance na nález další krabice. Tato šance se resetuje každý den o půlnoci. Šance ale téměr nikdy není nulová. Příklad: Na začátku dne tedy mám 100% šanci na to, aby se někde na stránce objevila krabice. Poté co v ten den sesbírám např. 10 dárků, mám šanci menší než 25%, aby se mi při načtení stránky někde objevila krabička. Další den v 0:00 mám opět 100% šanci.

Z těchto dárků pak můžeš na již zmíněné stránce vyrábět dárky.

Za vyrobený dárek dostaneš pochvalu od Santy, a čím lepší dárek, tím víc pochval (počty pochval za různé dárky jsou vypsány na stránce Výroba dárků).

Na hlavní stránce je zobrazeno 5 hráčů s největším počtem pochval od Santy :)

Odměny

A to nejlepší: odměny za vyjímečně dobrou pomoc Santovi!

Na konci každého týdne, tzn. půlnoc mezi pondělím a nedělí, dostanou odměnu top 3 Santovi pomocníčci zobrazených na hlavní stránce, neboli ti, co mají nasbíráno nejvíce pochval za všechny uběhlé týdny dohromady.

Odměna činí 1 Winter Key pro všechny výherce.