O serveru

Provozujeme server, který je zaměřen na minihry a survival s propracovanou ekonomikou, ale najdete u nás i mnoho dalšího, jako často pořádané eventy a OneBlock. Na serveru si tedy můžete spolu se svými kamarády zahrát vylepšený survival, OneBlock nebo si společně užít naše originální minihry.

Na survivalu najdete například těžební svět, který vám usnadní těžení; přírodu, ve které si můžete volně stavět nebo speciální truhly na spawnu, ze kterých můžete vytočit různé suprové výhry.

Na OneBlocku máte možnost si vybudovat vlastní ostrov a prozkoumávat, co všechno je možné vyrobit s pomocí SlimeFunu, pluginu, který může zpestřit hraní. To vše se dá hrát jak bez pomoci jiných, tak s dalšíma hráčema.

Nehrozí, že by server nebyl v budoucnu rozvíjen. Na serveru se nachází také server s originálními eventy nebo minihry Koulovačka, Slaparoo, The Bridge, MurderMystery a TNT Run. Výjimečnou minihrou je Ethernity, kterou nikde jinde nenajdete. Herní zážitek je oživen stálou hráčskou komunitou a zkušeným administrátorským týmem, který je vám ochoten se vším pomoci a který pro vás chystá pravidelné eventy o ceny.

Na co ještě čekáš? Přidej se k nám přes adresu mc.minehub.cz!