O serveru

Provozujeme server, který je zaměřen na survival s propracovanou ekonomikou, taktéž tu máme spoustu miniher a naleznete zde i mnoho dalšího, jako často pořádané eventy a OneBlock. Na serveru si tedy můžete spolu se svými kamarády zahrát vylepšený Survival 2.0, Survival 1.17, OneBlock nebo si společně užít naše originální minihry, jako je například Ethernity.

Na Survivalu 2.0 najdete například SlimeFun, který vás zavede do světa elektriky, těžební svět, který vám usnadní těžení, přírodu, ve které si můžete volně stavět nebo speciální truhly na spawnu, ze kterých můžete vytočit různé suprové výhry, příkladem mouhou být autíčka, či gadgety.

Na OneBlocku máte možnost si vybudovat vlastní ostrov a prozkoumávat, co všechno je možné vyrobit s pomocí SlimeFunu, pluginu, který může zpestřit hraní. To vše se dá hrát jak bez pomoci jiných, tak s dalšíma hráčema.

Na Survivalu 1.17 najdete komunitu hráčů, která si je velmi blízká. Tatkéž si můžete užít většinu věcí jako je na Survivalu 2.0.

Nehrozí, že by server nebyl v budoucnu rozvíjen. Na serveru se nachází také server s originálními eventy nebo minihry Koulovačka, Slaparoo, The Bridge, MurderMystery a TNT Run. Výjimečnou minihrou je Ethernity, kterou nikde jinde nenajdete. Herní zážitek je oživen stálou hráčskou komunitou a zkušeným administrátorským týmem, který je vám ochoten se vším pomoci a který pro vás chystá pravidelné eventy o ceny.

Na co ještě čekáš? Přidej se k nám přes adresu mc.minehub.cz!